Projektant wnętrz Będzin

Dobry projektant wnętrz powinien odnaleźć się w projektach wykonanych w różnym stylu, choć takich które grają mu w duszy. Jedność wyczucia smaku projektanta i stylu w jakim wykonany jest projekt wnętrz owocuje efektownymi, spójnymi realizacjami, które przyciągają uwagę. Przedstawiony projekt powstał dla klienta z Będzina i ma ponadczasowy charakter, dzięki czemu nie przestanie być modna wraz z upływem czasu. Uniwersalny wystrój wnętrz polecamy osobom zapracowanym i tym które nie przepadają za bałaganem związanym z remontami.

W przedstawionej łazience użyliśmy dużych, układanych poziomo kafelek dzięki czemu optycznie poszerzyliśmy to pomieszczenie. Efekt ten wzmocniliśmy poprzez zastosowanie dużego lustra oraz poprzez użycie okrągłej mozaiki odbijającej światło. Pionowe układanie kafelek zalecamy stosować w łazienkach o niskim stropie, dzięki czemu uzyskuje się efekt wysokiego sufitu. Zastosowane przez nas kafelek o ciepłej tonacji i strukturze imitującej drewno wraz z meblami z drewna orzechowego, nadaje industrialnej na pierwszy rzut oka łazience bardziej domowego charakteru. Wykorzystane przez nas meble w odcieniu ciemnego brązu posiadają proste, klasyczne fronty dzięki czemu mogą znaleźć zastosowanie w kolejnych metamorfozach łazienki.

Uwagę przyciąga połączenie matowych płytek z połyskliwym chromem baterii łazienkowych. W prysznicu wpuszczanym w podłogę (prysznic typu walk in) zastosowaliśmy ciekawe rozwiązanie jakim są przesuwne rolki. Rozwiązanie to charakterystyczne dla kabin prysznicowych zabezpiecza całą łazienkę przed zachlapaniem. Projektant wnętrz Będzin? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!


PROJEKTOWANIE ŁAZNIENKI / WNĘTRZ BĘDZIN