Architekt wnętrz Będzin

Szukasz sprawdzonego architekta wnętrz w Będzinie? Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się z tą i naszymi innymi aranzacjami. Nie lada wyzwaniem dla każdego jest stworzenie klasycznej aranżacji (tu Będzin, Osiedle Zamkowe) utrzymanej w kolorach bieli i beżu. Stosowanie stonowanej palety barw z minimalną ilością kolorów kontrastowych wymaga dużego wyczucia smaku, dzięki czemu takie zadanie warto zlecić doświadczonemu architektowi. W poniższej aranżacji odcienie bieli i beżu przełamaliśmy elementami drewnianymi oraz nielicznymi kolorowymi dodatkami. Wśród elementów drewnianych znajdują się: francuskie podłogi, blat kuchenny oraz brązowe okna, które nadają stonowanemu wnętrzu ciepła.

Całość realizacji utrzymaliśmy w klasycznym stylu z wieloma elementami stylu francuskiego, dzięki czemu zrealizowaliśmy marzenia naszych klientów. Do sztandarowych elementów stylu francuskiego należy zaliczyć: jodełkową podłogę, drzwi z charakterystycznymi dla tego stylu zdobieniami oraz pikowane wezgłowie. Ciekawym elementem są fazowane lustra zastosowane w przedpokoju, dzięki którym optycznie powiększyliśmy przestrzeń. Połączenie luster w kształcie rombów przywołuje na myśl ekskluzywne pikowane meble i diamenty, dzięki czemu lustra dodają wnętrzu dodatkowego blichtru. Architekt wnętrz Będzin? Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu -> tel. 784 008 579


W przedstawionej aranżacji wnętrz w Będzinie
zastosowaliśmy minimalną ilość elementów kontrastowych, a najbardziej jaskrawym z nich jest przepiękny fotel, który wysuwa się na pierwszy plan w salonie. Siadając w nim i kładąc nogi na podnóżku o tym samym kolorze, można poczuć się jak na francuskiej Riwierze. Ciekawym, industrialnym elementem w klasycznie urządzonej kuchni jest metalowa mozaika oraz srebrny okap. Łączenie elementów różnych stylów jest w obecnych czasach szalenie modnym rozwiązaniem, dzięki czemu sięgamy po nie często. Szukasz sprawdzonego architekta wnętrz w Będzinie który wykona aranżację Twoich marzeń? Zachęcamy do obejrzenia wszystkich naszych realizacji i kontaktu z naszą firmą!


ARANŻACJA WNĘTRZ BĘDZIN - PONADCZASOWA KLASYKA


W przedstawionej aranżacji wnętrz w Będzinie
zastosowaliśmy minimalną ilość elementów kontrastowych, a najbardziej jaskrawym z nich jest przepiękny fotel, który wysuwa się na pierwszy plan w salonie. Siadając w nim i kładąc nogi na podnóżku o tym samym kolorze, można poczuć się jak na francuskiej Riwierze. Ciekawym, industrialnym elementem w klasycznie urządzonej kuchni jest metalowa mozaika oraz srebrny okap. Łączenie elementów różnych stylów jest w obecnych czasach szalenie modnym rozwiązaniem, dzięki czemu sięgamy po nie często. Klasyczne, ponadczasowe aranżacje nie podlegaą obecnym trendom, dzięki czemu są ona zawesze w modziei polecane są osobom które nie lubią częstych zmian.

Szukasz sprawdzonego architekta wnętrz w Będzinie który wykona aranżację Twoich marzeń? Zachęcamy do obejrzenia wszystkich naszych realizacji i kontaktu z naszą firmą!

aranżacja wnętrz Będzin