Architekt wnętrz Bytom

Szukasz Architekta wnętrz w Bytomiu który spełni Twoje marzenia o wymarzonym M? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aranżacjami, być może wpadną one Państwu w oko. Właściciele tego mieszkania chcieli sprowadzić do niego naturę, na której łonie uwielbiają przebywać, dzięki czemu aranżacji wykorzystano liczne akcenty florystyczne. Wśród nich znajdują się okazałe rośliny doniczkowe, które wprowadzają do pomieszczeń nie tylko życie, ale również spokój i harmonię. Całość aranżacji utrzymana jest w jasnych kolorach (biel oraz jasne odcienie szarego), przełamanych wielokolorowymi dodatkami.

W salonie na pierwszy plan wysuwają się piękne białe krzesła z niepełnymi pleckami oraz liczne rośliny. Obok stołu, w rogu przy ścianie usytuowana jest efektowna palma Howea Forsteriana (kentia). W domowych warunkach dorasta ona do dwóch metrów wysokości, a dzięki średniemu zapotrzebowaniu na światło słoneczne może być stosowana na stanowiskach półcienistych. Ażurowe oparcie krzeseł oraz ścianka oddzielająca salon od kuchni nadają wnętrzu lekkości. Efekt ten potęgują białe lampy w kształcie spodków które zawieszono nad stołem oraz długie, zwiewne firany i zasłony. Zielona sofa w sposób jednoznaczny przywołuje na myśl łono natury, a siadając w niej można odnaleźć swoją oazę spokoju. Architekt wnętrz Bytom? Czapla&co służy do usług!Aranżacja wnętrz - akcenty indiańskie i florystyczne


Aranżacje wnętrz w Bytomiu, tak jak w każdym innym miejscu wymaga współpracy architekta i zleceniodawcy. Każdy nowa aranżacja powinna być w pełni funkcjonalna i odpowiadać estetyce oraz trybowi życia domowników. Rodzina dla której wykonaliśmy zmianę wystroju chciała być w swoim domu możliwie blisko matki natury, dzięki czemu wszystkie podłogi pokryte są naturalnym drewnem. W pokoju dziecięcym uwagę przykuwa pojemna zielona komoda oraz liczne akcenty indiańskie. Indianie znani są ze swojej łączności z przyrodą, a chyba każdy z nas zna opowieści o zaklinaczach deszczu. Ciekawym elementem pokoju jest mały wigwam oraz stelaż łóżka którego kształt do niego nawiązuje, dzięki czemu całość pokoju dziecięcego tworzy spójną całość.

W białej łazience również znaleźliśmy miejsce dla florystycznych akcentów (sztuczna palma i tapeta w palmy), choć na pierwszy plan wysuwa się tu podłoga i blat wykonany z egzotycznego drewna o ciepłej tonacji. W przedpokoju przestrzeni dodaje przepiękna tapeta ścienna, a obicie podłużnego krzesła nawiązuje tematyką do pokoju dziecięcego. W jasnej kuchni uwagę przykuwają turkusowe kafelki w kształcie rybich łusek oraz blat w kolorze zbliżonym do koloru podłogi. Aranżacja wnętrz Bytom – postaw na sprawdzone rozwiązanie jakim jest nasza firma! Do kontaktu zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.