Architekt wnętrz Czeladź

Szukasz sprawdzonego architekta wnętrz w Czeladzi, który zaprojektuje dla Ciebie wymarzone wnętrza domu lub mieszkania? Zachęcamy zatem do kontaktu z naszą firmą, gdyż od wielu lat wykonujemy nasze usługi dla mieszkańców miasta Czeladź i okolicznych miejscowości. Tworzymy designerskie, w pełni aranżacje wnętrz które dostosowane do są do trybu życia i estetyki naszych klientów.

Zamieszczone zdjęcia obrazują przykładową wizualizacji 3D projektu, która jest drugim etapem jego realizacji. Wizualizacja 3D unaocznia propozycję architekta, dzięki czemu ułatwia akceptację proponowanych przez niego rozwiązań. Wykorzystanie tej techniki nie tylko skraca czas realizacji, ale także wpływa na świadome podejmowanie decyzji przez projektodawcę. W ramach projektu koncepcyjnego wykonujemy dwie tury poprawek, a w ramach wykonawczego trzy tury poprawek. Zakup projektu wykonawczego+ umożliwia naszym klientom nanoszenie nieograniczonej liczbowo ilości poprawek, dzięki czemu mogą być pewni, że finalna wersja projektu spełni ich wszystkie wymagania.

Kompleksowa zmiana wystroju domu jest często inwestycją wieloletnią, w związku z czym warto wybrać do jej realizacji doświadczonego architekta wnętrz z Czeladzi lub okolic. Bliska odległość dzieląca architekta i projektodawcę umożliwia bezpośredni kontakt, co pomaga w doborze materiałów i ściślejszej współpracy. Aranżacja wnętrz Czeladź? Stworzymy dla Ciebie oszałamiające i w pełni funkcjonalne wnętrza które zaspokoją Twój zmysł estetyki.


PROJEKTANT WNĘTRZ CZELADŹ


W projektowaniu wnętrz ważnym elementem całości jest odpowiedni dobór kolorów, dzięki którym wnętrza stają się koherentne, ale nie nudne. W omawianym projekcie zadbaliśmy o idealne zbalansowanie brązu i szarości, co z pewnością wpływa na jego spójność. Nowoczesnemu wnętrzu nadaliśmy domowego charakteru poprzez zastosowanie dużej ilości drewna i czarnych elementów, a dzięki dużej wszechobecnym brązom dom zachęca by w nim odpocząć. Drewniana podłoga z ułożonymi w jodełkę elementami wnosi wiele harmonii i spokoju, a dzięki zastosowanym materiałom posłuży przez wiele lat właścicielom inwestycji.

Niestandardowym rozwiązaniem jest zastosowanie wykładziny PCV do wyłożenia ścian, co bez wątpienia wpływa dodatnio na żywotność tych powierzchni. W salonie wykorzystano ażurową ściankę separacyjną do powieszenia telewizora i osłonięcia klatki schodowej, dzięki czemu uzyskano dodatkową powierzchnię funkcjonalną, nie zamykając przestrzeni. Niesamowite wrażenie robi utrzymana w ciemnych kolorach łazienka, której charakteru dodaje utrzymana w japońskim stylu tapeta z falami i czaplą.

Akcentem wnoszącym wiele życia do projekty są sadzonki rośliny Sterlitzii reginae. Roślina ta zwana „rajskim ptakiem” kwitnie w zjawiskowy sposób, w związku z czym wzbogaca wnętrza kolorem i kształtem swoich kwiatów. Roślina ta lubi ciepłe i nasłonecznione pomieszczenia, znakomicie adaptując się do zmiennych warunków, dzięki czemu nie absorbuje nadmiernie uwagi domowników. Projektowanie wnętrz Czeladź? Skorzystaj z usług profesjonalnego projektanta wnętrz jakim jest Karolina Czapla. Zapraszamy do kontaktu.