Architekt wnętrz Piekary

Szukasz sprawdzonego architekta wnętrz na Piekarach, który wykona dla Ciebie wymarzoną aranżację wnętrza domu lub mieszkania? Zachęcamy zatem do kontaktu z naszą firmą, gdyż od wielu lat nasi architekci wykonują usługi dla mieszkańców miasta Piekary i okolicznych miejscowości. Tworzymy nowoczesne i świeże aranżacje wnętrz, które dostosowane do są do upodobać estetycznych i trybu życia naszych klientów. Na uwidocznionych zdjęciach przedstawiamy przykładową wizualizacji 3D projektu, która jest drugim etapem jego realizacji. Wizualizacja 3D pozwala nam zobrazować nasza zamysł klientowi, dzięki czemu podejmuje on świadome wybory. Więcej informacji o wizualizacji 3D znajdą Państwo na podstronie „oferta”.

Przedstawiona aranżacja odznacza się przepychem i luksusem charakterystycznym dla stylu art deco i stylu glamour. Styl art został zapoczątkowany w latach 20-tych XX wieku, a dziś świeci swoje triumfy zyskując nowych wielbicieli. Łączy on ze ze sobą blichtr z modernistycznym geometryzmem, dzięki czemu posiada również cechy eklektyzmu (łączenie różnych stylów). Prekursorzy stylu inspirowali się nie tylko poczuciem własnej estetyki, ale także otaczającym światem, dzięki czemu wpływ na styl miały ówczesne wydarzenia. Jednym z nich było odkrycie przez Jamesa Cartera grobu Tutenchamona, dzięki czemu prekursorzy stylu inspirowali się znalezionymi tam artefaktami.

Klasycznymi elementami tego stylu są również dekoracje nawiązujące do natury, w związku z czym można w nim znaleźć wiele inspiracji japońskich i kwiecistych tapet. Ówcześni architekci inspirowali się również secesją wiedeńską, dzięki czemu art deco został wzbogacony o geometryczne wzory i kunsztowne zdobienia. Wielkie znaczenie dla tego stylu miał również krańcowy okres baroku – rokoko, co wzbogaciło styl o wymyślne, zdobnicze elementy. W dosłownym znaczeniu słowa „art deco” oznaczają „sztukę dekorowania”, a sam styl stał się dominującym stylem europejskich i amerykańskich elit w latach 1918-1940. Architekt wnętrz Piekary Śląskie? Nasi architekci wykonają dla Państwa aranżacje w stylu art deco i nie tylko.

Aranżacje wnętrz Piekary