Architekt wnętrz Sosnowiec


Szukasz architekta wnętrz w Sosnowcu? Nasi projektanci pomogą w całościowej lub częściowej zmianie aranżacji Twojego domu lub mieszkania. Świadczymy usługi projektowania wnętrz na najwyższym poziomie, dzięki czemu nasze realizacje długo będą cieszyć oczy domowników. Poniżej przedstawiamy aranżację kawalerki mieszczącej się w bloku wykonanym z płyty w Sosnowcu.


W przedstawionej aranżacji dokonaliśmy zmiany układu funkcjonalnego pomieszczeń, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt open space. Połączyliśmy dwa małe pomieszczenia wraz z kuchnią, w związku z czym niewielkie mieszkanie zyskało optycznie na swoim metrażu. Stare budownictwo w dużej mierze cechuje zamknięty układ pomieszczeń, co doskwiera głównie właścicielom małych mieszkań i kawalerek. Otwarcie przestrzeni wpływa korzystnie na samopoczucie domowników oraz na łatwość rozmieszczenia wszelkich niezbędnych elementów wyposażenia wnętrz.

We wnętrzach o niewielkim metrażu bardzo istotną rolę odgrywają również kolory, dzięki czemu w tej aranżacji postawiliśmy na jasną paletę barw. Stosowanie barw o ciemnej tonacji powinno być ograniczone w niewielkich wnętrzach do minimum, dzięki czemu unika się wrażenia przytłoczenia. Jasne kolory łatwiej odbijają światło słoneczne, co również wpływa na optycznie powiększenie pomieszczeń. Szukasz sprawdzonego architekta wnętrz w Sosnowcu? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

Aranżacja wnętrz Sosnowiec


Aranżacją wnętrz zajmujemy się od wielu lat, a zdobyte doświadczenie pomaga nam w doborze idealnych rozwiązań łączących estetykę i funkcjonalność. Przedstawiony projekt stworzyliśmy dla młodej, aktywnej pary która chciała uwidocznić nietuzinkowe podejście do estetyki w swoim mieszkaniu. Przy projektowaniu wnętrz duży nacisk kładziemy na dostosowanie wyglądu pomieszczeń do stylu życia ich właścicieli, dzięki czemu odzwierciedlają one to co im gra w duszy. Właściciele kawalerki są fanami „Gwiezdnych Wojen”, w związku z czym w aranżacji wykorzystaliśmy designerską figurkę Anakina Skywalkera, znanego jako Lord Vader.

W projekcie zestawiliśmy ze sobą elementy wykonane z marmuru, betonu oraz metalu wykończonego na czarno lub złoto. Na jasnych ścianach zastosowaliśmy sztukaterię, a sufit pokryliśmy strukturalnym betonem, który wraz z rozetą tworzy oryginalne połączenie. Nad stołem zawiesiliśmy czarną geometryczną lampę bez klosza, dzięki czemu znakomicie doświetla ona całość wnętrza. W projekcie wykorzystaliśmy punktowe oświetlenia w kolorze czarnym, co pozwoliło nam doświetlić wymagające tego fragmenty przestrzeni. Ciekawym rozwiązaniem jest zestawienie ze sobą koloru złotego wraz z marmurem, dzięki czemu wnętrze zyskuje blichtru. Projektant wnętrz Sosnowiec? Zachęcamy do wykupienia aranżacji w naszej firmie, gdyż oferujemy projektowanie wnętrz w najlepszym wydaniu!


Projektowanie wnętrz mieszkań, domów, salonów i loftów.

Aranżacja wnętrz w Sosnowcu, tak jak i w każdym innym miejscu zawiera pewne stałe elementy postępowania. Pierwszym etapem każdego projektu jest kontakt architekta i inwestora. Etap ten pozwala rozeznać się czy projektanta i inwestora łączy chemia, co bezsprzecznie ułatwia sprawną realizację projektu. Po podjęciu decyzji o współpracy projektant przygotowuje propozycję układu funkcjonalnego wg wytycznych projektodawcy. Układ ten obrazuje rozmieszczenie mebli oraz ewentualne propozycje zmiany rozstawu pomieszczeń.

Po wybraniu układu funkcjonalnego architekt przygotowuje wizualizację 3D, która za pomocą zdjęć obrazuje zamysł projektanta. Etap ten pomaga w dokonywaniu świadomych decyzji przez inwestora, dzięki czemu nie musi wyobrażać sobie jak będą wyglądały przyszłe wnętrza. Następnie projektanci wykonują rysunki wykonawcze, które uwzględniają wymiary wyposażenia oraz wskazują miejsca przyłączy hydraulicznych i elektrycznych. Ostatnim etapem każdej aranżacji jest zestawienie elementów wyposażenia i koszty użytych materiałów. Architekt wnętrz Sosnowiec? Karolina Czapla zaprasza do kontaktu → tel.+48 784-008-579