Projektant wnętrz Tarnowskie Góry

Szukasz sprawdzonego projektanta wnętrz w Tarnowskich Górach? Zachęcamy wszystkich odwiedzających naszą stronę do skorzystania z oferty projektowania wnętrz w Tarnowskich Górach oferowanych przez naszą firmę. Nasza praca polega w dużej mierze na znalezieniu wspólnego mianownika z poczuciem estetyki klienta oraz na łączeniu estetyki z pełną funkcjonalnością wnętrz. W przedstawionej realizacji otaczający dom las wpuściliśmy niejako do domu poprzez duże, przestronne okna. Efekt płynnego przejścia z lasu do domu umożliwiło zastosowanie dużej ilości elementów wykonanych z drewna i naturalnego kamienia. Projekt odznacza się dużą spójnością elementów, którą uzyskaliśmy między innymi poprzez zastosowanie drewnianych desek na całej rozciągłości sufitu na parterze. Połączenie elementów czarnych i drewnianych pozwoliło nadać wnętrzom domowego ciepła, dzięki czemu zyskały one przytulny charakter.

Punktem centralnym tego poziomu jest olbrzymia zamszowa sofa po której prawej stronie znajduje się kominek. Sofa pozwala odpocząć po ciężkim dniu, a dzięki dużym oknom można swobodnie podziwiać las. Postawiliśmy na wolnostojący kominek, otwarty z trzech stron, dzięki czemu stanowi element łączący salon i kuchnię. Ściana w której znajduje się kominek została wyłożona naturalnym kamieniem, co jeszcze bardziej łączy realizację z otaczającym lasem. Właściciele domu zapraszają dużą ilość gości, dlatego tuż obok sofy umiejscowiliśmy pokaźny stół w kolorze absolut nero.

Ciekawym elementem użytym na parterze jest falująca, ażurowa ścianka, dzięki której oddzieliliśmy pomieszczenia. Poza funkcją separacyjną stanowi ona również ciekawy element dekoracyjny, a jej barwa jest ciekawym akcentem ożywiającym projekt. Kształt ścianki nie jest przypadkowy, gdyż miała ona przypominać falistą taflę morską, dzięki czemu znakomicie wpisuje się w charakter realizacji.

W omawianym projekcie niesamowite wrażenie robi czarna, wykończona na matowo kuchnia wraz z drewnianymi hookerami. Jak już wspominaliśmy kolor czarny nadaje wnętrzu bardziej domowego charakteru, gdyż przywołuje na myśl palenisko. Zlew umieściliśmy na wyspie, co umożliwia osobie przygotowujące posiłek ba utrzymanie kontaktu wzrokowego z pozostałymi domownikami. Wyspa służy również jako schowek, stół i blat roboczy, pod którym znajdują się kosz, co pozwoliło na maksymalne wykorzystanie tej przestrzeni. W meblach ukryte jest przejście do spiżarni, dzięki czemu wszelkie produkty dostępne są pod ręku w chwili kiedy są potrzebne. Projektant wnętrz Tarnowskie Góry? Koniecznie skorzystaj z naszych usług i ciesz się domem ze swoich marzeń!


PROJEKTOWANIE WNĘTRZ W TARNOWSKIE GÓRY


Projektowanie wnętrz w Tarnowskich Górach, tak jak i w każdym innym miejscu odbywa się według przyjętego schematu postępowania. Pierwszym etapem każdego projektu jest kontakt z inwestorem. Etap ten pozwala rozeznać się czy wykonawcę i inwestora łączy chemia, co bezsprzecznie ułatwia sprawną realizację projektu. Po podjęciu decyzji o współpracy projektant przygotowuje propozycję układu funkcjonalnego wg wytycznych projektodawcy. Układ ten obrazuje rozmieszczenie mebli oraz ewentualne propozycje zmiany rozstawu pomieszczeń.

Po wybraniu układu funkcjonalnego przygotowujemny wizualizację 3D, która za pomocą zdjęć obrazuje nasz zamysł. Etap ten pomaga w dokonywaniu świadomych decyzji przez inwestora, dzięki czemu nie musi wyobrażać sobie jak będą wyglądały przyszłe wnętrza. Następnie nasi projektanci wykonują rysunki wykonawcze, które uwzględniają wymiary wyposażenia oraz wskazują miejsca przyłączy hydraulicznych i elektrycznych. Ostatnim etapem każdego projektu jest zestawienie elementów wyposażenia i koszty użytych materiałów.

projektowanie wnętrz Tarnowskie Góry

W omawianym projekcie a piętro prowadzą wykonane z naturalnego drewna i okute czarnym metalem schody, które stanowią spoiwo łączące oba poziomy. Przy schodach znajduje się mini ogródek, wyścielony białymi kamieniami o naturalnych kształtach, w którym posadzono drzewka bonsai. Na piętrze dominującym kolorem ścian jest barwa szara, a pozostałe elementy wykonane z głównej mierze z drewna korespondują z wystrojem parteru. W „naturalny” charakter domu wpisuje się również zastosowana w łazience i saunie mozaika ze ściętych kamieni, szkło lacobel z motywem dżungli, granitowa wolnostojąca umywalka oraz bambusy. Pokój dziecięcy dostosowaliśmy do jego estetyki, dzięki czemu wnętrze to ma odmienny charakter od pozostałych pomieszczeń. Efektownym elementem jego wystroju jest tu fototapeta obrazująca galaktykę, która przyklejona została na ścianę stropową ze świetlikiem. Projektowanie wnętrz Tarnowskie Góry? Skorzystaj z usług projektowania wnętrz jaką oferuje nasza firma!