Architekt wnętrz Tarnowskie Góry

Szukasz architekta wnętrz który oferuje swoje usługi mieszkańców miasta Tarnowskie Góry? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pracami, gdyż od wielu lat oferujemy usługę aranżacji wnętrz dla mieszkańców tego miasta. Poniżej przedstawiamy aranżację designerskiej łazienki utrzymanej w kolorze bieli i czerni, ze złotymi dodatkami, dzięki którym wnętrze nabrało luksusowego charakteru.

W sercu łazienki umiejscowiliśmy wolnostojącą wannę pośrodku której umiejscowiony jest świetlik, dzięki któremu można się odprężyć podziwiając gwiazdy na niebie. Na wykończonej na czarno ścianie wbudowaliśmy telewizor, który pozwala oddać się trakcie kąpieli swojemu ulubionemu serialowi. Przy wannie znajduje się stolik pomocniczy, który może służyć do przechowywania nie tylko kosmetyków, ale również telefonu. Ciekawym elementem wystroju jest bateria wanny, która swoim wyglądem przypomina pompę do studni głębinowej. Na podłodze położyliśmy włoskie płytki przypominające spieki kwarcowe, dzięki którym podłoga uzyskała niepowtarzalny wygląd i charakter.

W aranżacji zastosowaliśmy minimalistyczne, meble w kolorze matowej, głębokiej czerni, dzięki którym na pierwszy plan wysuwa się olbrzymie dwudziestoczterokątne lustro przypominające swoim kształtem koło. Wokół lustra znajdują się lampy w kolorze złota, a pod nim baterie umywalkowe o tej samej barwie, dzięki którym wnętrze zyskuje blichtru. Matowe wykończenie mebli pomaga w utrzymaniu ich czystości, dzięki czemu można mniejszych częstotliwość ich wycierania. Za ażurowymi drzwiami typu shutters znajduje się zabudowa meblowa oraz sprzęt AGD, dzięki którym ukryto wszelkie „nie designerskie” elementy wyposażenia łazienki. Podoba Ci się ta aranżacja? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Architekt wnętrz Tarnowskie Góry → Karolina Czapla → tel. + 48 784-008-579 → ZAPRASZAMY!Aranżacja wnętrz Tarnowskie Góry - okrągłe lustro w łazience

okrągłe lustro w łazience


Stosunkowo niedawno prym w polskich łazienkach wiodły prostokątne lustra klejone do ścian. Producenci uster tworzą dziś lustra w różnorakich kształtach, w tym heksagony i koła, dzięki czemu każdy znajdzie lustro idealnie pasujące do swojego wnętrza. Obecne trendy stawiają na koliste, wyraziste lustra które zyskują coraz szersze grono swoich zwolenników. Lustro jest niesamowicie ważnym elementem każdej łazienki, gdyż pomaga nam w codziennej pielęgnacji oraz w przyszykowaniu się do wyjścia. Poza oczywistymi funkcjami luster w dzisiejszych czasach równie ważna jest ich funkcja dekoratorska. Okrągłe lustro w łazience potrafi nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i uroku. Rama lustra w łazience nie musi mieć identycznego koloru co armatura. W obecnych czasach odchodzi się od idei kompletów, dzięki czemu szalenie modne jest łączenie różnych struktur i kolorów.

Doświadczony architekt wnętrz w łatwy sposób zestawi ze sobą potencjalnie nie pasujące elementy tworząc prawdziwe dzieło sztuki. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy przy dwóch umywalkach wybrać dwa małe lustra czy jedno duże. W tej aranżacji postawiliśmy na jedno duże lustro, ale to nie zasada – wszystko zależy od zamysłu architekta i zapotrzebowań inwestora. Podobnie odnosimy się do kwestii jednolitości kształtu umywalki i lustra oraz do jego wielkości – wszystko zależy od aranżacji, gustu inwestora i wizji architekta. Aranżacja wnętrz Tarnowskie Góry? Postaw na naszą firmę!


Kontakt architekt - klient


W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na dobre relacje jakie łączą nas z klientami. Do każdej aranżacji podchodzimy z pełną sumiennością i zaangażowaniem, dzięki czemu finalnym efektem naszych prac są wnętrza dopracowane w każdym szczególe. Obsługujemy każdego dnia klientów indywidualnych i korporacyjnych, dzięki czemu możemy pomóc w metamorfozie dowolnych przestrzeni. Wykonujemy całościowe i częściowe aranżacje salonów, domów, mieszkań i loftów. Jeśli podobają się Państwu nasze prace, to zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem → tel. +48 784-008-579. Architekt wnętrz Tarnowskie Góry? Postaw na sprawdzone rozwiązanie jakim jest nasza firma!