Architekt wnętrz Tychy

Szukasz Architekta wnętrz w Tychach który spełni Twoje marzenia o wymarzonym M? Zachęcam do zapoznania się z moimi aranżacjami, być może wpadną one Państwu w oko. Poniżej przedstawiamy zdjęcia całkowitej zmiany aranżacji domu jednorodzinnego wybudowanego w Tychach w 1974 roku. Poza zmianą wystroju zmianie uległ układ funkcjonalny ścian. Połączono między innymi kuchnię z jadalnią oraz przeniesiono usytuowanie kominka w salonie, a sam salon połączono dużymi drzwiami z jadalnią i kuchnią. Całość aranżacji została utrzymana w nowoczesnym stylu z wieloma elementami stylu glamour. W tych eleganckich wnętrzach zastosowano liczne chromowane dodatki oraz materiały o wzorze marmuru. Dominujące odcienie bieli szarości i czerni przełamano wielokrotnie kolorem granatowym w odcieniu royal. Długie szare zasłony nadają wnętrzom elegancji i lekkości, a białe zasłony z uszyte z połysklująych nici nadają jasności pomieszczeniom.

W salonie uwagę przykuwa czarna ściana wraz z telewizorem oraz usytuowanym pod nim kominkiem, który nadaje eleganckiego wnętrzu domowego ciepła. Na drugi plan wysuwają się przepiękne pikowane podnóżki (duże pufy) wykonane w wytrzymałego weluru. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcjonalny stolik kawowy, który służy również do przechowywania bibelotów. Stolik usytuowany jest na marmurowym podeście. Jadalnię oraz salon łączy przepiękna drewniana podłoga w stylu francuskim. Ciekawym elementem wystroju salonu jest lustrzana komoda stojąca na tle czarnej ściany ze sztukaterią. Architekt wnętrz Tychy? Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do kontakt!


ARANŻACJA WNĘTRZ TYCHY

Aranżowanie wnętrz wymaga współpracy architekta i zleceniodawcy, dzięki czemu uzyskuje się funkcjonalne wnętrza i odpowiadające estetyce oraz trybowi życia domowników. W aranżacji uwzględniono rodzinny charakter mieszkańców, którzy często zapraszają gości. Zarówno w salonie jak i w jadalni znajduje się wiele miejsc do siedzenia. Przy stole głównym w jadalni zasiąść może na welurowych krzesłach sześć osób, a stół został dobrze doświetlony szcześcioma małymi, okrągłymi lampami. Obok stołu usytuowany został telewizor na którym dzięci oglądają "swoje programy" podczas toczących się w salonie rozmów dorosłych. W części funkjonalnej kuchni połączono blat i ścianę poprzez zastosowanie jednolitego materiału w postaci marmuru.

W przedpokoju na pierwszy plan wysuwa się przepiękna marmurowa podłoga oraz długie, prowadzące na pierwsze piętro drewniane schodu. Nad białą konsoletą z chromowanymi prostokątnymi nogami został umieszczony obraz oraz dwa kinkiety w stylu francuskim. Konsoleta służy przede wszystkim do przechowywania drobiazgów (klucze, portfele etc.). W sypialni uwagę przykuwa pikowane wezgłowie, wyprodukowane w szlachetnym odcieniu granatu. Niewielką garderobę optycznie powiększają lustra znajdujące się na drzwiach szafy, dzięki czemu wąskie pomieszczenie zyskuje metrów kwadratowych w oczach. W łazience uwaga skupiona jest na lustrze z czarnym obramowaniem i dwoma czarnymi kinkietami oraz okrągłej, odbijającej światło, srebrnej mozaice. Aranżacja wnętrz Tychy to zadanie, któe warto powierzyć architektowi z pasją. Zapraszam do kontaktu!


ARANŻACJE W STYLU GLAMOUR

Styl glamour jest synonimem przepychu i elegancji, dzięki czemu nikogo nie zdziwi fakt, że narodził się on wśród gwiazd Hollywoodu lat 30 poprzedniego wieku. Pionierkami tego stylu były największe gwiazdy ówczesnych lat, w tym: Jean Harlow czy Ginger Rogers. Gwiazdy te swoje zamiłowanie do drogich błyskotek noszonych na szyi przeniosły do wnętrz swoich domów. Aranżacje wykonane w tym stylu cechuje użycie luksusowych dodatków i kunsztownych materiałów, dzięki czemu po ten styl sięgają klienci z zasobniejszym portfelem.


Styl glamour pełnymi garściami czerpie inspiracje z baroku, a zwłaszcza jego ostatniego okresu zwanego rokoko. Style te są mocno widoczne jeśli skupimy się na detalach: kształtach mebli, użytych ornamentach czy mieniących się dekoracjach. Fantazyjne kształty w rękach doświadczonego architekta zestawiane są z prostymi liniach pozostałych elementów wyposażenia, dzięki czemu aranżacje te znakomicie wpisują się we współczesne trendy. Umiejętność łączenia klasyki z obecnymi trendami pomaga w uzyskiwaniu niepowtarzalnych i fascynujących wnętrz. Podoba Cię się ta aranżacja? Nasi architekci zrealizują dla Ciebie najbardziej wymyślną aranżację w Tychach! Wykonujemy również aranżacje loftów, gabinetów czy salonów w których przyjmowani są klienci. ZAPRASZAMY!

architekt wnętrz Tychy