Architekt wnętrz Będzin


Nie lada wyzwaniem dla każdego architekta wnętrz jest stworzenie klasycznej aranżacji (tu Będzin, Osiedle Zamkowe) utrzymanej w kolorach bieli i beżu. Stosowanie stonowanej palety barw z minimalną ilością kolorów kontrastowych wymaga dużego wyczucia smaku. W poniższym projekcie biel i beż przełamano elementami drewnianymi oraz nielicznymi kolorowymi dodatkami. Wśród elementów drewnianych znajdują się: francuskie podłogi, blat w kuchni oraz brązowe okna.

Całość projektu posiada klasyczny charakter z dużą ilością elementów stylu francuskiego. Do sztandarowych elementów stylu francuskiego należy zaliczyć: jodełkową podłogę, drzwi z charakterystycznymi dla tego stylu zdobieniami oraz pikowane wezgłowie. Ciekawym elementem są fazowane lustra zastosowane w przedpokoju. Lustra powiększają optycznie przestrzeń, dodają mu blichtru oraz zbliżają klasyczną aranżację do czasów współczesnych.

W aranżacji zastosowano minimalną ilość elementów kontrastowych. Na pierwszy plan w salonie wysuwa się efektowny lazurowy fotel z podnóżkiem w tym samym kolorze. Siadając w nim można poczuć się jak na francuskiej Riwierze na Lazurowym Wybrzeżu. Ciekawym industrialnym elementem w klasycznie urządzonej kuchni jest metalowa mozaika oraz srebrny okap. Projektant wnętrz Będzin? Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Projektowanie wnętrz Będzin