Architekt wnętrz Bytom


Szukasz Architekta wnętrz w Bytomiu? Projektanta wnętrz który spełni Twoje marzenia o wymarzonym M? Zachęcam do zapoznania się z moimi aranżacjami, być może wpadną one Państwu w oko.

Właściciele tego mieszkania chcieli sprowadzić do niego naturę, na której łonie uwielbiają przebywać. W poniższej aranżacji zastosowano wiele florystycznych akcentów, w tym liczne rośliny doniczkowe dzięki którym mieszkanie po prostu żyje. Całość projektu utrzymana jest w jasnych kolorach (biel oraz jasne odcienie szarego), przełamanych wielokolorowymi dodatkami.

W salonie na pierwszy plan wysuwają się piękne białe krzesła z niepełnymi pleckami oraz liczne rośliny. Obok stołu, w rogu przy ścianie usytuowana jest efektowna palma Howea forsteriana (kentia). W domowych warunkach dorasta ona do dwóch metrów, a dzięki średniemu zapotrzebowaniu na światło słoneczne może być stosowana na stanowiskach półcienistych. Ażurowe oparcie krzeseł oraz ścianka oddzielająca salon od kuchni nadają wnętrzu lekkości. Efekt ten potęgują białe lampy w kształcie spodków które zawieszono nad stołem oraz długie, zwiewne firany i zasłony. Zielona sofa w sposób jednoznaczny przywołuje na myśl łono natury, a siadając w niej można odnaleźć swoją oazę spokoju. Projektant wnętrz Bytom? Czapla&co służy do usług!


ZADZWOŃ +48 784 008 579


Projektowanie wnętrz BytomProjektowanie wnętrz w Bytomiu, tak jak w każdym innym miejscu wymaga współpracy architekta i projektodawcy. Każdy projekt powinien być funkcjonalny i odpowiadać estetyce oraz trybowi życia domowników. Rodzina dla której zaprojektowano mieszkanie chciała być w swoim domu możliwie blisko matki natury. Wszystkie podłogi pokryte są naturalnym drewnem w odcieniu jasnego brązu. W pokoju dziecięcym uwagę przykuwa pojemna zielona komoda oraz akcenty indiańskie. Indianie znani są ze swojej łączności z przyrodą, a chyba każdy z nas zna opowieści o przywoływaniu przez nich deszczu. Ciekawym elementem pokoju jest mały wigwam oraz stelaż łóżka który kształt go przypomina.

W białej łazience również znalazło się miejsce dla florystycznych akcentów (sztuczna palma i tapeta w palmy), choć na pierwszy plan wysuwa się tu podłoga i blat wykonane z egzotycznego drewna o ciepłej tonacji. W przedpokoju przestrzeni dodaje przepiękna tapeta przyklejona na ścianie, a obicie podłużnego krzesła nawiązuje do tematyki indiańskiej. W jasnej kuchni uwagę przykłuwają turkusowe kafelki w kształcie rybich łusek oraz blat w kolorze zbliżonym do koloru podłogi. Aranżacja wnętrz Bytom – postaw na sprawdzone rozwiązanie jakim jest nasza firma! Do kontaktu zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.