Projektant wnętrz Gliwice

Każdy projektant wnętrz powinien w swoim projekcie uwzględnić zapotrzebowania klienta (tu Gliwice), jego styl życia i sytuację rodzinną. Poniższy projekt powstał z myślą o zapracowanej rodzinie wraz z dziećmi. Minimalna ilość dodatków oraz płaskich powierzchni ułatwia codzienne porządki, a kolorowe elementy są atrakcyjne dla najmłodszych.

Całość projektu utrzymana jest w nowoczesnym stylu. Jasne, stonowane kolory (biel, szarość) zostały połączone z licznymi elementami drewnianymi, a kolorowe wstawki dodają wnętrzu charakteru i „pazura”. We wszystkich pomieszczeniach zastosowano proste meble bez uchwytów. W kuchni na pierwszy plan wysuwa się srebrna lodówka osadzona w tle drewnianych mebli. Meble zostały wyprodukowano na zamówienie, co pomogło wykorzystać optymalnie tą przestrzeń. Szafki ciągną się od podłogi do sufitu, dzięki czemu domownicy znaleźli wiele dodatkowego miejsca dla akcesoriów kuchennych. Ciekawym rozwiązaniem w kuchni jest ażurowa szafka wykorzystywana do przechowywania butelek z winem i innymi napojami.

W łazience uwagę przykuwa tapeta w olbrzymie liście monstery, palmy i kwiaty storczyka. Wprowadza ona do wnętrza nie tylko życie, ale również dodaje mu charakteru i optycznie powiększa przestrzeń. W łamanej kabinie prysznicowej postawiono na białe, wypukłe, klasyczne kafelki które tonują wyraz tego pomieszczenia. W łazience zastosowano dużą umywalkę z dwoma bateriami, co umożliwia korzystanie z niej dwóm osobom. W sypialni uwagę przykuwa czarna matowa ściana oraz drzwi szafy typu shutters, które są tanim i efektownym elementem wnętrza. Projektant wnętrz Gliwice? Zachęcam do kontaktu z naszą firmą!