Projektant wnętrz Katowice

Dobry projektant wnętrz powinien odnaleźć się w różnych aranżacjach (tu Katowice), choć takich które grają mu w duszy. Przedstawiona aranżacja ma ponadczasowy charakter, który zawsze będzie modny. Ponadczasowe stylizacje są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią częstych remontów mieszkania.

W łazience zastosowano duże prostokątne kafelki imitujące kamień, o ciepłej tonacji barw. Duże kafelki powinny być stosowane w pomieszczeniach o pokaźnych rozmiarach. W małych pomieszczeniach tracą swój urok, gdyż trzeba je przycinać. Matowe kafelki zostały połączone z połyskliwym chromem baterii łazienkowych oraz z okrągłą mozaiką odbijającą światło. Duże lustro w znaczący sposób przyczynia się do optycznego powiększenia tego pomieszczenia.

Nowoczesny wystrój łazienki ma lekko industrialną nutę przełamaną meblami z drewna orzechowego. Posiadają one prosty klasyczny front, w połyskliwym odcieniu ciemnego brązu. W prysznicu wpuszczanym w podłogę (prysznic typu walk in) zastosowane ciekawe rozwiązanie jakim są przesuwne rolki. Rozwiązanie to charakterystyczne dla kabin prysznicowych zabezpiecza całą łazienkę przed zachlapaniem. Podoba Ci się ta aranżacja? Zapraszam do kontaktu i zapoznania się ze wszystkimi moimi aranżacjami.