Architekt wnętrz Mikołów

Szukasz sprawdzonego architekta wnętrz w Mikołowie? Nasi projektanci pomogą Ci w aranżacji Twojego domu lub mieszkania, dzięki czemu zamieni się w prawdziwe dzieło sztuki. W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na zachowanie idealnych proporcji pomiędzy estetyką, funkcjonalnością i stylem życia naszych klientów. Zachowanie balansu w tych aspektach pozwala stworzyć idealne wnętrza, dzięki czemu nasze projekty długo cieszą domowników. Poniższy projekt powstał dla zapracowanej pary i ich pociechy, z zamysłem stworzenia nowoczesnych wnętrz idealnych do wypoczynku.

W projekcie wykorzystaliśmy stonowaną paletę barw opartą o jasne kolory i czarne oraz drewniane dodatki, dzięki czemu wnętrze jest przytulne. Podłoga w mieszkaniu została wyłożona płytkami imitującymi kamień, w związku z tym aranżacja nabrała bardziej naturalnego charakteru. Zastosowane przez nas czarne i drewniane elementy wystroju nadają wnętrzom domowego charakteru i jeszcze bardziej potęgują wrażenie naturalności. Centralnym punktem parteru jest zamszowa, szara sofa która służy domownikom do relaksu. Usytuowanie telewizora na tle drewnianych lameli pozwala oczom na odprężenie, dzięki czemu łatwiej jest oglądać ulubiony serial. Z jej prawej strony umiejscowiliśmy kominek przy którym domownicy spędzają wieczory z lampką wina w ręce. Obudowa kominka została wykonana z architektonicznego, strukturalnego betonu który nadaje wnętrzu loftowego charakteru. Architekt wnętrz Mikołów? Postaw na doświadczony zespół naszej firmy!


Projektanci z pasją


Nasi projektanci uwzględnili w omawianym projekcie zamiłowanie właścicieli domu do dobrego wina, w związku z czym nie mogło w tej aranżacji zabraknąć szafki na ten trunek. Zarówno lodówka jak i szafka chłodnicza na wino wykończone są kolorem czarnym, co jeszcze bardziej nadaje wnętrzu przytulnego charakteru. Godnym uwagi elementem aranżacji jest wnęka na drewno, która pozwala dołożyć go do kominka w dowolnym momencie bez przerywania rozmów. W kuchni postawiliśmy na minimalistyczne, białe meble bez uchwytów, co pozwala na swobodę ruchów podczas gotowania.

Na piętro prowadzą podświetlone schody wykonane tego samego drewna co wspomniane lamele. Podświetlenie schodów pozwala w łatwy i bezpieczny sposób trafić na górne piętro, bez konieczności włączania dodatkowego światła. Ma to szczególne znaczenie jeśli któryś z domowników lub gości usnął na sofie, co wydaje się jest prawdopodobnym scenariuszem.

Na piętrze znajduje się pokój nastolatka, którego wnętrze cechuje nowoczesność i minimalizm, dzięki czemu wnętrze można w łatwy sposób dostosować do aktualnego wieku dziecka. Tworzenie prostych wnętrz pozwala w stosunkowo niskich kosztach uaktualnić je i dostosować do współczesnych trendów. Uwagę w pokoju przykuwa ściana imitująca bazalt oraz śnieżnobiałe meble o nieregularnych półkach. Zainteresował Cię ten projekt? Zachęcamy zatem do kontaktu z naszą firmą. Nasi projektanci wnętrz wykonują usługę projektowania wnętrz dla mieszkańców Mikołowa i okolicznych miast.


Aranżacje wnętrz domów i mieszkań


Aranżacja wnętrz w Mikołowie
, tak jak i w każdym innym miejscu odbywa się według przyjętego schematu postępowania. Pierwszym etapem każdego projektu jest kontakt architekta i inwestora. Etap ten pozwala rozeznać się czy architekta i inwestora łączy chemia, co bezsprzecznie ułatwia sprawną realizację projektu. Po podjęciu decyzji o współpracy projektant przygotowuje propozycję układu funkcjonalnego wg wytycznych projektodawcy. Układ ten obrazuje rozmieszczenie mebli oraz ewentualne propozycje zmiany rozstawu pomieszczeń.

Po wybraniu układu funkcjonalnego architekt przygotowuje wizualizację 3D, która za pomocą zdjęć obrazuje zamysł projektanta. Etap ten pomaga w dokonywaniu świadomych decyzji przez inwestora, dzięki czemu nie musi wyobrażać sobie jak będą wyglądały przyszłe wnętrza. Następnie projektanci wykonują rysunki wykonawcze, które uwzględniają wymiary wyposażenia oraz wskazują miejsca przyłączy hydraulicznych i elektrycznych. Ostatnim etapem każdego projektu jest zestawienie elementów wyposażenia i koszty użytych materiałów. Projektant wnętrz Mikołów? Karolina Czapla zaprasza do kontaktu → tel.+48 784-008-579


15