Projektant wnętrz Piekary


Szukasz sprawdzonego projektanta wnętrz w Piekarach Śląskich? Nasi projektanci wykonają dla Ciebie projekt wnętrz, dzięki któremu Twój dom lub mieszkanie zamieni się w dzieło sztuki. Poniżej przedstawiamy realizację wykonaną na zlecenie właścicieli domu jednorodzinnego mieszczącego się w Piekarach Śląskich. Nasza firma obsługuje również mieszkańców wszystkich ościennych miast. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu → tel. +48 784-008-579

W naszej pracy każdorazowo uwzględniamy styl życia i poczucie estetyki klientów, dzięki czemu efektem finalnym prowadzonych prac są oszałamiające i w pełni funkcjonalne wnętrza. Właściciele tego domu są nowoczesnymi osobami, które kochają naturę i podróże, co chcieli podkreślić wystrojem swojego domu. Inwestorzy przyjmują również dużą liczbę gości, w związku z czym w realizacji pojawił się duży stół na sześć osób i duża, nisko osadzona kanapa. Całość realizacji ma nowoczesny charakter, który został wzbogacony elementami stylu boho. Drewniane i czarne elementy wystroju nadają wnętrzom ciepłą, dzięki czemu dom stanowi dla domowników azyl po ciężkim dniu w pracy. Brązowa, pikowana kanapa zachęca by w niej odpocząć przy zapalonej aromatyzowanej świecy i w blasku palącego się kominka.Projektowanie wnętrz Piekary


Zamiłowanie naszych klientów do natury i nowoczesności wyraża się przede wszystkim w doborze dodatków, materiałów oraz dużej ilości roślin. W salonie oraz w łazience swoje miejsce znalazły różnej wielkości sadzonki palmy Areca, a przy kanapie stoi również sadzonka bananowca. Palma Areka ma dobroczynne działanie, dzięki któremu zawarty w powietrzu dwutlenek węgla zamienia w tlen. Aby usprawnić ten proces warto roślinę zraszać i myć jej liście. W omawianym projekcie motyw roślinny można odnaleźć również w przedpokoju, w którym pomiędzy sztukaterią została naklejona tapeta z palmami. Ciekawym elementem wystroju jest wykonana z metalu czarna lampa w kształcie kwiatu, która idealnie wpasowuje się w całość projektu.

W projekcie wykorzystaliśmy dużą ilość elementów wykonanych z drewna i naturalnego kamienia, co w oczywisty sposób nawiązuje do natury. W kuchni i wokół kominka wykorzystaliśmy granit w odmianie viscount white. Podobny materiał wykorzystaliśmy również do wyłożenia podłogi łazienki, dzięki czemu wystrój domu ma spójny charakter. Zarówno podłoga jak i blat wykonane zostały z wysokogatunkowego drewna, który dzięki swojej żywotności posłuży domownikom przez wiele lat. Elementom drewnianym można łatwo nadać odmienny kolor poprzez starcie wierzchniej warstwy, dzięki czemu można oszczędzić pieniądze planując nowy wystrój. Innymi elementami wykonanymi z drewna są fornirowane fronty, na których dzięki zastosowanej technice produkcyjnej widać usłojenie.

W projekcie można znaleźć również industrialne elementy wyposażenia podkreślające nowoczesność właścicieli domu. Wśród tych elementów znajdziemy miedziany okap, który dzięki swemu kolorowi nadaje wnętrzu jeszcze bardziej przytulnego charakteru. Na uznanie zasługują również wiszące okrągłe lampy wykonane z metalu i szkła, które posiadają industrialny sznyt. Projektant wnętrz Piekary Śląskie? Skorzystaj z usług doświadczonych projektantów jakich znajdziesz w naszej firmie!


Obsługa klienta


W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na dobre relacje jakie łączą nas z klientami. Do każdego projektu podchodzimy z pełną sumiennością i zaangażowaniem, dzięki czemu finalnym efektem naszych prac są wnętrza dopracowane w każdym szczególe. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych, w związku z czym niemal każda osoba może liczyć na naszą pomoc w metamorfozie swojej przestrzeni. Wykonujemy całościowe i częściowe projekty salonów, domów i mieszkań. Jeśli podobają się Państwu nasze prace, to zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem → tel. +48 784-008-579. Projektowanie wnętrz Piekary Śląskie? Postaw na sprawdzone rozwiązanie jakim jest nasza firma.