Architekt wnętrz Tychy


Szukasz Architekta wnętrz w Tychach? Projektanta wnętrz który spełni Twoje marzenia o wymarzonym M? Zachęcam do zapoznania się z moimi aranżacjami, być może wpadną one Państwu w oko.

Przedstawiony projekt był całościową zmianą aranżacji domu jednorodzinnego wybudowanego w Tychach w 1974 roku. Poza zmianą wystroju zmianie uległ układ funkcjonalny ścian. Połączono między innymi kuchnię z jadalnią oraz przeniesiono usytuowanie kominka w salonie, a sam salon połączono dużymi drzwiami z jadalnią i kuchnią. Całość aranżacji zaprojektowana została w nowoczesnym stylu z wieloma elementami stylu glamour. W tych eleganckich wnętrzach zastosowano liczne chromowane dodatki oraz materiały o wzorze marmuru. Dominujące odcienie bieli szarości i czerni przełamano wielokrotnie kolorem granatowym w odcieniu royal. Długie szare zasłony nadają wnętrzom elegancji i lekkości, a białe zasłony z uszyte z połysklująych nici nadają jasności pomieszczeniom.

W salonie uwagę przykuwa czarna ściana wraz z telewizorem oraz usytuowanym pod nim kominkiem, który nadaje eleganckiego wnętrzu domowego ciepła. Na drugi plan wysuwają się przepiękne pikowane podnóżki (duże pufy) wykonane w wytrzymałego weluru. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcjonalny stolik kawowy, który służy również do przechowywania bibelotów. Stolik usytuowany jest na marmurowym podeście. Jadalnię oraz salon łączy przepiękna drewniana podłoga w stylu francuskim. Ciekawym elementem wystroju salonu jest lustrzana komoda stojąca na tle czarnej ściany ze sztukaterią. Projektant wnętrz Tychy? Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do kontakt!


ZADZWOŃ +48 784 008 579


Projektowanie wnętrz Tychy


Projektowanie wnętrz w Tychach, tak jak w każdym innym miejscu wymaga współpracy architekta i projektodawcy. Każdy projekt powinien być funkcjonalny i odpowiadać estetyce oraz trybowi życia domowników. W aranżacji uwzględniono rodzinny charakter mieszkańców, którzy często zapraszają gości. Zarówno w salonie jak i w jadalni znajduje się wiele miejsc do siedzenia. Przy stole głównym w jadalni zasiąść może na welurowych krzesłach sześć osób, a stół został dobrze doświetlony szcześcioma małymi, okrągłymi lampami. Obok stołu usytuowany został telewizor na którym dzięci oglądają "swoje programy" podczas toczących się w salonie rozmów dorosłych. W części funkjonalnej kuchni połączono blat i ścianę poprzez zastosowanie jednolitego materiału w postaci marmuru.

W przedpokoju na pierwszy plan wysuwa się przepiękna marmurowa podłoga oraz długie, prowadzące na pierwsze piętro drewniane schodu. Nad białą konsoletą z chromowanymi prostokątnymi nogami został umieszczony obraz oraz dwa kinkiety w stylu francuskim. Konsoleta służy przede wszystkim do przechowywania drobiazgów (klucze, portfele etc.). W sypialni uwagę przykuwa pikowane wezgłowie, wyprodukowane w szlachetnym odcieniu granatu. Niewielką garderobę optycznie powiększają lustra znajdujące się na drzwiach szafy, dzięki czemu wąskie pomieszczenie zyskuje metrów kwadratowych w oczach. W łazience uwaga skupiona jest na lustrze z czarnym obramowaniem i dwoma czarnymi kinkietami oraz okrągłej, odbijającej światło, srebrnej mozaice. Aranżacja wnętrz Tychy to zadanie, któe warto powierzyć architektowi z pasją. Zapraszam do kontaktu!